Bu yıl yaz öncesinde gelecek olan Bond 25 filminden bazı detaylar ve birkaç resmi görüntü paylaşıldıktan sonra MGM, No Time to Die için ilk aksiyon dolu ilk fragmanı yayınladı. Beklenen filmde, Daniel Craig‘i beşinci ve son kez İngiliz süper casusu olarak görüyoruz.

Yeni Bond filminde, Craig’in karakteri eski bir arkadaşı tarafından ziyaret edilinceye kadar onu geride bırakmaya çalıştığı hayata dönmeye zorlayan emekliliğin tadını çıkarıyor. Aşağıda izleyebileceğiniz fragmanda Bond, klasik Aston Martin V8’i Londra etrafında sürerek, bazı şeyleri havaya uçurup mermilerden kaçarken görülebilir. Ek olarak izleyiciler nihayet iki yıldır 00 ajanı olan Lashana Lynch’in karakteri ve Rami Malek’in canlandırdığı gizemli kötü karakter ile tanıştı. Aşağıda film için yayınlanan özeti okuyabilirsiniz.

“No Time to Die filminde, Bond aktif hizmetten ayrıldı ve Jamaika’da sakin bir yaşamın tadını çıkarıyor. CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter yardım istedi ve bu huzuru kısa sürdü. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarma görevinin beklenenden çok daha haince olduğu ortaya çıktı ve Bond’u tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü karakterin izine götürdü. ”

Akademi Ödülü kazanan aktör Rami Malek, filmin yeni baş kötü karakteri olarak rol alırken, Ralph Fiennes (Gareth Mallory), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) ve Lea Seydoux (Dr. Madelaine Swann) filmin geri dönen yıldızları arasında. Yeni gelenler arasında Ana de Armas (Blade Runner 2049), Billy Magnussen (Game Night), Dali Benssalah ve David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy) yer alırken, Christoph Waltz (Inglourious Basterds) kısa bir dönüş yaptı.

Cary Fukunaga tarafından yönetilen No Time to Die filmi 3 Nisan 2020’de Birleşik Krallık’ta, ertesi hafta da tüm dünyada vizyona girecek. No Time to Die filminin fragmanı hemen aşağıda.

Yeni Bond filmi No Time to Die ne zaman vizyona girecek?

25’inci Bond filmi No Time to Die 10 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?