Yeni nesil bir oyuna ilk bakışımız, yaklaşan PlayStation 5 oyunu Godfall fragmanı The Game Awards töreninde geldi. Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox aracılığıyla yayınlanan bu RPG oyunu, tamamen yeni bir oyun türü olan The Looter-Slasher isimli yeniden düzenlenmiş loot sistemi ve third-person yakın dövüş savaşına sahip.

PlayStation Blog’a göre, başlığın güçlü bir loot ödüllendirilen suç odaklı, ustalık odaklı bir dövüşü teşvik etmesi nedeniyle, oyunun donanım özelleştirmesine ve oyuncu güdümlü becerisine büyük bir vurgu yapacak. Godfall ayrıca ön planda co-op oyunlarla tasarlandı, yani oyun yalnız, arkadaş ya da iki kişiyle oynanabilir. Bu nedenle düşmanlar, oyuncunun takımlarının boyutuna göre davranışları ve saldırı düzenlerini değiştiren çeşitli tepkilere sahip olacak.

Gearbox Publishing Başkanı Steve Gibson, “Godfall’ın yaratıcı vizyonunu PlayStation 5 ve PC’deki oyunculara tanıtmak için Counterplay Games tarafından seçilmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Dünyayı eğlendirme misyonumuza devam ederken, Godfall Gearbox Publishing ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Arkadaşlarınla oynamak ve onları büyütmek en sevdiğimiz şeylerden bazıları.”

Godfall hakkındaki detaylar kısıtlı ancak önümüzdeki baharda daha fazla bilgi gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?