En çok merakla beklenen devam oyunu Naughty Dog firmasının The Last of Us Part II oyununun çıkış tarihi, oyunun 2016 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana söz konusu oldu. Canlı yayında, nihayet hayranlarına daha önce bilinmeyen bilgilerin yanı sıra onaylanmış bir yayın tarihi verildi.

Önceki görüntülerde, orijinal oyundan Ellie’yi biraz büyüttü ve yeni bir Batı medeniyetine yeni bir ilgi duydu. Bununla birlikte, ona yakın biri saldırıya uğradığında, Ellie sorumlulardan oluşan gruptan intikam almayı planlıyor. Bununla birlikte, yeni fragman, orijinal oyunun kahramanı Joel’in geri dönüş yapacağını şok edici bir şekilde ortaya koyuyor ancak herkes ilk oyunun olaylarından kurtulduğuna ikna olmuş değil.

Orijinal The Last of Us, Joel ve daha genç bir Ellie’yi, tüm insan ırkını neredeyse tamamen ortadan kaldıran modern mantar salgını için bir çare bulmak için kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri’nde dolaşıyordu. Bu yeni oyun makul bir süre geçtikten ikiliyi tekrar karşımıza çıkarıyor.

Aşağıdaki fragmana göz atın ve PlayStation 4 için 21 Şubat 2020’de geldiğinde The Last of Us Part II oyununu kaçırmayın.


Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?