Riot Games, sıradaki yeni League of Legends: Wild Rift gibi diğer yeni projelerin bir dizi duyurusunu yaptı. Oyun şirketinin üzerinde çalıştığı her şeyin ötesinde, Riot Games, League of Legends 2019 Worlds Açılış Töreni için hazırlanıyor. Geçen yılki etkinlik sanal bir K-pop kız grubu olan K/DA’nın performansıyla başlamıştı, bu yılki tören, sanatçılar Becky G, Keke Palmer, SOYEON of (G)I-DLE, DUCKWRTH and Thutmose’a bağlanan True Damage adlı bir dijital hip-hop kolektifini tanıtacak. Ek olarak, oyun içi kullanılmak üzere iki skin Louis Vuitton’un Kadın Koleksiyonları için Sanat Yönetmeni Nicolas Ghesquiere tarafından tasarlanmıştır.

True Damage Paris, Fransa’daki AccorHotels Arena’da projelendirilecek olan League of Legends şampiyonu Qiyana, Senna, Akali, Ekko ve Yasuo’dan oluşacak – Qiyana ve Senna, Nicolas Ghesquière tarafından tasarlanan Prestige skin’leri giyecek.

Basın bülteninde, League of Legends’ın baş yapımcısı Jessica Nam, oyunun ne kadar büyüdüğü konusundaki takdirini paylaştı. Ek olarak, Nam şöyle diyor: “Oyun dünyasının pop kültürün merkezinde durduğu açık ve Lig’in dünyaya neyi temsil ettiğini göstermek için böylesine büyük bir yetenekle ortak olmaktan daha fazla gurur duyamazdık.” Worlds bu yıl Berlin’de başladı ve daha sonra eleme aşamasında Madrid’e taşındı, Paris de finallere ev sahipliği yapacak. Team Damage tarafından giyilen tüm skin’ler, etkinlik günü satışa çıkacak, ikisi hariç. 2020 başlarında piyasaya sürülecek olan Senna’nın Prestige Louis Vuitton skin’i ve Qiyana’nın yalnızca Worlds 2019 oyun için etkinliklerinde oynayarak kazanabilecekleri skin’i.

League of Legends 2019 Worlds Açılış Töreni 10 Kasım’da Türkiye saati ile 15:00’da başlayacak canlı bir performansla gerçekleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?