Netflix yaklaşmakta olan belgesel tadındaki serisi Kevin Hart: Don’t F**k This Up için bir fragman yayınladı. Seri, ünlü komedyenin 2010’ların ikinci yarısındaki çeşitli skandallarını ön plana çıkaracak. Geçtiğimiz on yıl, komedyenin süper yıldızlığa dönüşmesini, birçok filmde oynayıp birçok filmde prodüktörlüğü üstlendiği bir on yıl oldu ama şöhrete yükselişi kendisinin de yarattığı birçok sıkıntı ile gerçekleşti.

Örnek olarak, Kevin Hart karısı hamileyken yaşadığı bir kaçamak nedeni ile ayıplandı, eski homofobik açıklamaları nedeniyle Oscar Töreni’ni sunmaya hazırlanırken bırakmak zorunda kaldı ve en yakın olarak da neredeyse hayatına mal olacak bir trafik kazası geçirdi. Bu yazdıklarımız ve daha birçoğu altı bölümlük seride gözler önüne serilecek. Seri ayrıca çocukluğunu ve büyüme evresini geçirdiği Philadelphia’ya, arkadaşları, ailesi ve sevdikleri ile ilişkisinin gelişimine ve bu yoğun iş hayatına rağmen aile hayatını nasıl dengelediğine de dokunacak.

Kevin Hart: Don’t F**k This Up serisi 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. Aşağıdan serinin tanıtım fragmanına bir göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?