Apple TV+ ve yönetmen M. Night Shyamalan’ın Servant dizisi resmi fragmanı ortaya çıktı ve sonunda yapay bir bebekle ilgili bu psikolojik gerilimin nasıl gelişeceğine ışık tuttu. Tony Basgallop tarafından yaratılan dizide, Shyamalan’ın şimdiye kadar sadece ilk bölümü yönettiği onaylandı.

Apple TV+ yapımı Servant fragmanı videosunda, doğumdan sadece 13 hafta sonra gerçek bebeklerinin trajik kaybını takiben yapay bir bebeğe bir terapi şekli olarak bakmakta olan genç bir aile ile tanışıyoruz. Çift, sahte bir çocuk olan Jericho’ya bakmaya yardımcı olmak için, bu gerçekçi çocuk çoğaltmasını içeren kurtarma yönteminden etkilenmeyen bir dadı tutuyor. Babası ve arkadaşı dadısının hayal kırıklığına uğradığını düşünmeye başladıkça, doğaüstü olaylar hane halkını sarsmaya başlıyor. Sözde “cansız çocuk”, görünüşte doğum sonrası depresyon ve annenin travması için bir tedavi sadece daha fazla kedere yol açıyor.

Servant dizisinin ilk sezonunun 30’ar dakikalık 10 bölüm olması bekleniyor ve şu ana kadar diğer yönetmenler hakkında daha fazla bilgi bilinmiyor. Aşağıdaki fragmana göz atın ve Servant dizisini 28 Kasım’da yalnızca Apple TV+’ta yakalayın.

Apple TV+ Servant Fragmanı
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?