HBO, Larry David’in Curb Your Enthusiasm dizisinin 10’uncu sezonu için resmi fragmanı yayınladı. Jeff Garlin’in Kasım ayında yeni sezonun duyurusunu takiben, fragman Larry’nin en iyi yaptığı şeyi yaptığını gösteriyor; arkadaşlarının ve yabancıların öfkesini yükselterek ortamı germek.

Yaklaşık iki dakika uzunluğundaki fragman boyunca, Larry geriatrik bir hastanın arkasındaki salonda sıkışıp kalıyor ve Garlin ve JB Smoove ile mizahi bir “kulüp” hakkında tartışıyor. Ayrıca Laverne Cox’la bir konuşmanın içeriği ve suç ortağı gözlüklü Jon Hamm ile akşam yemeğinden kovulurken görüyoruz. Fred Armisen ve Jane Krakowski de diziye konuk oluyorlar.

Wilco solisti Jeff Tweedy de 10’uncu sezonda bir rol oynayacak. Ne yazık ki oyuncu kadrosunda uzun zamandır yer alan, Marty Funkhouser karakterine hayat veren oyuncu Bob Einstein Ocak ayında vefat etti. Bu gerçekten de Curb’un 10. sezonu olmasına rağmen, 9. Sezonun yayında olduğu 2017 sonbaharından beri ilk. 9’uncu sezondan önce, dizi 2000-2011 arasında yayınlanmıştı.

19 Ocak 2020’de 10’uncu sezonu başlayacak olan Curb Your Enthusiasm dizisinin fragmanını aşağıdaki YouTube linkinden seyredebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?