Microsoft Xbox, Project Scarlett’in görünüşünü ve ismini resmen açıkladı: Xbox Series X. Oyun Ödülleri’nde ve blog yazısında tanıtılan yeni Series X, mikro bilgisayar kasasına benzer bir dikdörtgen kutu tasarımını (yatay olarak da konumlandırılabilir) alıyor. Siyahın koyu bir tonunda gelecek konsol, köşedeki gümüş Xbox logosunu, disk yuvasını ve üstündeki büyük fanı hariç minimal bir tasarım ile geliyor.

Performans açısından, Series x 60FPS’de 120FPS’ye kadar 4K görsel sunacak. 8K oynanış için de bir olasılık var. Yeni nesil SSD ile birleştirilmiş X Series, etkileyici çok hızlı yükleme süreleri vaat ediyor. Diğer bir bonus ise, yeni nesil konsolun geriye dönük olarak tamamen uyumlu olması olacak. Yani, dört nesil oyunun tamamı tek Series X konsolu kullanılarak oynanabiliyor. Konsolun yanı sıra, Ninja Theory’nin Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunun takip eden Series X, Senua’s Saga: Hellblade II’nin lansmanını yapan ilk başlıkları gösteren motor içi bir bakış gösterdi.

En uygun fiyatlı Xbox oyunları için buraya tıklayın.

Henüz fiyatı ile ilgili bir bilgi olmasa da, Xbox Series X, PlayStation 5 ile aynı zamanda yani 2020 tatil sezonunda hazır olacak.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.