Polaroid, yeni anlık kamera modelleri ile birlikte “yeni on yıl için yeni bir görünüm” ortaya koydu. Marka, daha önce kullandığı “Polaroid Originals” lakabını kısalttığını ve orijinal “Polaroid” marka ismine döndüğünü açıkladı ve “Now” i-Type Kamerasını cesur renk tonlarında çıkardı.

Polaroid Now Instant Camera

Yalnızca sınırlı bir süre için, Now kamera kırmızı, turuncu, sarı, yeşil ve mavi dahil olmak üzere çok çeşitli tonlarda piyasaya sürülecek. Siyah ve beyazın nötr renkleri, benzersiz açısal şekliyle ayırt edilen stilin temel seçenekleri olmaya devam edecektir. Diğer özellikler, otomatik olarak portre ve manzara formatları arasında geçiş yapabilen yeni bir otomatik odak lens sistemine ek olarak otomatik zamanlama, flaş ve çift pozlama seçeneklerini içerir.

Polaroid CEO’su Oskar Smolokowski, “70’lerde Polaroid, ürün yelpazemize cesur, tam panel gökkuşağı spektrumlarının tanıtılmasıyla markalaşma kurallarını değiştirdi ve bu güne kadar efsanevi markalara ilham verdi” dedi. “Bu yeni on yıl Polaroid hikayesinde yeni bir bölüme işaret ettiği için, bu mirası kutlamak ve aynı zamanda manzaralarımızı geleceğe hazırlamak için bir an. 2020 için yeni kimlik bunu yansıtıyor ve renk spektrumunu benzersiz bir şekilde Polaroid olarak geri alıyor.”

Polaroid Now i-Type Instant Kamera’nın pili 15 paket filme kadar dayanabilir (i-Type Film her biri yaklaşık 120 lira civarında satılacak gibi görünüyor). Amerika satış fiyatı 100 dolar ancak şu an için Türkiye için açıklanmış bir satış fiyatı yok.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.