Ghostbusters hayranları, uzun bir zamandır filmin yeni versiyonu için bekleyişteydi. Ocak ayında bir teaser paylaşıldıktan ve ardından birkaç kadro onayından sonra, Sony Pictures sonunda Ghostbusters: Afterlife filminin ilk tanıtım fragmanı ile geldi.

Yaklaşan devam filmi, Paul Feig’in 2016 kadın liderliğindeki yeniden çevriminin evrenini değil, iki orijinal Ghostbusters filmi ile aynı evrende gerçekleşecek ve asıl oyuncuları Bill Murray, Dan Aykroyd ve Ernie Hudson’ın Annie Potts ve Sigourney Weaver ile birlikte rollerini yenileyeceklerini göreceğiz. Fargo’dan Carrie Coon, Callie adında bekar bir anne, McKenna Grace (Annabelle Comes Home filminden) kızı Phoebe’yi ve Stranger Things’ten tanıdığımız Finn Wolfhard oğlu Trevor’ı oynuyor. Ek olarak, Paul Rudd oyuncu kadrosuna iki çocuğa yakın bir fen bilgisi öğretmeni olan Bay Grooberson olarak katıldı.

Filmin resmi açıklaması şu şekilde:

“Yönetmen Jason Reitman ve yapımcı Ivan Reitman’dan orijinal Ghostbusters evreninde bir sonraki bölüm geliyor. Ghostbusters: Afterlife, bekar bir anne ve iki çocuğu küçük bir kasabaya geldiğinde, orijinal hayalet avcılarıyla bağlantılarını ve dedelerinin geride bıraktıkları gizli mirası keşfetmeye başlarlar. Film, Jason Reitman ve Gil Kenan tarafından yazılmıştır. ”

Ghostbusters: Afterlife filminin 10 Temmuz 2020’de vizyona girmesi planlanıyor. Şimdilik fragmanının tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?