2021’de yayınlanması planlanan Netflix yapımı The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimleri İngiltere’de başladı.

Dizinin ana kahramanı Rivyalı Geralt rolüyle Henry Cavill, büyücü Yennefer olarak Anya Chalotra, Ciri rolüyle Freya Allan ve Jaskie rolüyle Joey Batey ikinci sezonda için tekrar kamera karşısına geçecek.

İkinci sezonda Yasen Atour (Young Wallander) Coen, Agnes Bjorn (Monster) Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders) Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Fast and Furious 9) Eskel, Aisha Fabienne Ross (The Danish Girl) Lydia, Kristofer Hivju (Game of Thrones) Nivellen ve Mecia Simson Francesca olarak karşımıza çıkacak.

Stephen Surjik (Umbrella Academy) 201 & 202 bölümlerini, Sarah O’Gorman (Cursed) 203 ve 204, Ed Bazalgette (The Last Kingdom) 205 ve 208 ve Geeta V. Patel (Meet The Patels) 206 ve 207’inci bölümlerini yönetecek.

The Witcher ikinci sezon ile birlikte Anna Buring (Kill List) Tissaia olarak, Tom Canton (Good Karma Hospital) Filavandrel olarak, Lilly Cooper (Peterloo) Murta olarak, Jeremy Crawford (Titans) Yarpin Zigrin olarak, Eamon Farren (Twin Peaks) Cahir olarak, Mahesh Jadu (Marco Polo) Vilgefortz olarak, Terence Maynard (Cursed) Artorius olarak, Lars Mikkelson (House of Cards) Stregobor olarak, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) Fringilla Vigo olarak, Royce Pierreson Judy) Istredd olarak, Wilson Radjou-Pujalte (Hunter Street) Dara olarak, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss Merigold olarak, Therica Wilson Read (Young Wallander) Sabrina olarak geri dönüyor.

Dizinin yürütücü yapımcısı ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich (Marvel’s Daredevil, Marvel’s The Defenders, Umbrella Academy) : “The Witcher’ın ilk sezonuna gelen tepkiler ikinci sezon kadrosu için çıtayı çok yükseğe çıkardı. Sophie Holland ve ekibi yeni karakterlere hayat vermek için alanındaki en iyi oyuncuları bir araya getirdi. Usta yönetmenlerin elinden çıkacak yepyeni hikayeler için son derece heyecanlıyız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?