Spor endüstrisine yenilikler ve öncülük etmeye devam eden Riot Games, 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası için Louis Vuitton ile benzeri görülmemiş bir ortaklık olduğunu duyurdu.

Haberler, Riot’un Berlin’deki bu yılki oyun ve grup aşamaları için 2 Ekim’de dünyanın en iyi oyuncularını bir araya getirmesinden birkaç hafta önce geldi. İlk etabın ardından 26 Ekim’de Madrid’deki çeyrek final ve yarı final olacak ve turnuva 10 Kasım’da Paris’teki finallerle sonuçlanacak.

Etkinliği göz önüne çıkarmak için Riot Games, Summoner Kupası’nı 2019 şampiyonlarına verilecek seti tutmak için eşsiz bir Trophy Travel Case oluşturmak üzere ikonik Fransız lüks moda evi Louis Vuitton’u seçti. Hem eSpor hem de moda için anıtsal bir çarpışma olan ısmarlama gövde, LV’in tokmak kökleri ve League of Legends evreninden çizilen ileri teknoloji unsurları ile ilgili savoir-faire detaylarını bir araya getirecek.

Buna ek olarak, Louis Vuitton’un Kadın Koleksiyonunun Sanat Yönetmeni Nicolas Ghesquière, dünya şampiyonası 2019’da açıklanacak eşsiz şampiyon skin’ler ve bir kapsül koleksiyonu tasarlayacak.

Riot Games League of Legends Dünya Şampiyonası 2019 Summoner Kupası için hazırlanmış eşsiz bir Trophy Travel Case Louis Vuitton’a bir göz atın. Ayrıca tarihi ortaklıkla ilgili olarak Riot Games Global Esports Ortaklıkları Başkanı Naz Aletaha ve Louis Vuitton Başkanı ve CEO’su Michael Burke’ün ifadelerini de öğrenin.

“En seçkin League of Legends etkinliğimizin görünümünü, hissini ve prestijini etkilemek için tasarımlarla Louis Vuitton’u resmi bir ortak olarak görmekten onur duyuyoruz. Bu, Riot Games ve League of Legends’ın sektördeki son dokuz sezon boyunca yaptığı etkiyle ilgili tarihi bir ortaklık. LV markasına sporumuza hoşgeldin diyoruz ve önümüzdeki aylarda, özellikle 10 Kasım’da, Summer Kupası’nın Paris’te verildiği tarihte ortaklığın kapsamını paylaşmaya istekliyiz. ” Naz Aletaha, Head of Global Esports Partnerships at Riot Games

“League of Legends Dünya Şampiyonası sadece turnuvanın zirvesi değil: yeni dünya efsanelerinin kutlanmasında spor ve eğlence dünyasının bir araya geldiği yer. Louis Vuitton, uzun zamandan beri dünyanın en coşkulu ödülleriyle ilişkilendirildi ve işte burada, Summoner Kupası’nın yanındayız. Bu kadar ikonik bir etkinliğin parçası olduğumuz için çok mutluyuz. ”- Michael Burke, Louis Vuitton Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?