Netflix‘in yaklaşan yapımı The Witcher dizisinin en yeni fragmanında, hayranları nihayet eylemdeki karakterlere bir göz atma fırsatı yakalıyor. Yakında çıkacak olan bu serinin son fragmanında, Henry Cavill’in Rivia Geralt’ı ve Anya Chalotra’nın Yennefer büyücüsü, herkesi kurtarmak ya da mahvetmek içim anahtar olabileceği genç bir kızı korumak için asker ve canavar ordularıyla savaşmak için bir araya geldi.

Videodaki çekimler, diğer ülkelerin yağmalanmasıyla kazanılan zenginliklerin üzerine inşa edilen, başarılı bir ülke olan Nilfgaard tarafından yürütülen büyük bir savaşı gösteriyor. Kuzey, çetin bir mücadeleyle karşı karşıya kalırken, genç bir kız, dünyanın akışını değiştirebilecek büyülü yeteneklere sahip olan Ciri (Freya Allan) adlı bir prenses olaya girer. Geralt ve Yennefer şimdi Ciri’yi Nilfgaard ve güvenliğini tehdit edebilecek diğerlerinden korumak için güçlerini birleştirmeli, ilk önce onu bulmalılar. Aşağıdaki fragmanda, The Witcher dünyasının yanı sıra şovu oluşturan birçok karakter de tanıtıldı.

Yaklaşık 2 dakika uzunluğundaki The Witcher fragmanını şimdi izleyin ve sekiz bölümlük ilk sezonu 20 Aralık’ta Netflix’te yakalayın. Unutmayın, The Witcher’ın ilk sezonu henüz yayınlanmadan 2’inci sezon için sözleşmesi yenilendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?