Bir yıla yakın süren iyi spekülasyondan sonra, Blizzard Entertainment sonunda yakında piyasaya sürmesini beklediğimiz Diablo 4 oyununun bir oynanış videosu fragmanı eşliğinde korku düzeyi yüksek dokuz dakikalık bir sinematik fragmanı ile çıkışını duyurdu.

Kotaku’ya göre, yönetmen Luis Barriga, BlizzCon 2019’da sahneye çıktığında oyunun, bazı hayranların son Diablo oyununda kaybolduğunu düşündüğü “karanlık kökleri” serisini yeniden yaratmayı hedefleyeceğini söyledi.

Aşağıdaki sinematik fragmanında bir grup iblis tarafından takip edilen bir grup hazine avcısı görüyoruz. Bir kapıya iniyorlar, kovalayanları tutuyorlar ve anahtarlarının kanlarında yattığını keşfediyorlar, ancak bir altın odasına düşmek yerine, yakında bir cehenneme açılan bir kapı olduğunu görecekleri kapıyı açıyorlar ve şeytani ve boynuzlu kadın için kurban ediliyorlar. Sonra, oyun videosunda kendimizi kötülüğün yeniden kapandığı soğuk, ıssız Diablo dünyasında buluyoruz. Burada, ana oynanabilir karakterlerin bulunduğu bir dizi dövüş dizisine de bir bakış atıyoruz.

Sinematik fragmanının altındaki açıklama gelecek oyunda biraz fikir veriyor.

“Diablo IV, Diablo III olaylarından birkaç yıl sonra, High Heavens ve Burning Hells’in eylemleri tarafından milyonlarca katledildikten sonra gerçekleşti. İktidarın boşluğunda, efsanevi bir isim yeniden ortaya çıkıyor. ”

Aşağıdaki iki fragmanı izleyin ve çıkış bilgileri için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca diablo.blizzard.com adresinden güncellemeler için kayıt olabilirsiniz.

Diablo 4 Sinematik Fragman

Diablo 4 Oynanış Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?