Geri sayım ortaya çıktıktan sonra oyun geliştiricisi CD PROJEKT RED, dünya çapında çok beklenen Cyberpunk 2077 oyununun 4K olarak 14 dakikalık yeni bir oynanış videosunu yayınladı. Proje, bu yılki E3 etkinliğinde öne çıkan en büyük projelerden biriydi ve daha sonra heyecan yaratmak ve buzz’lara aç oyun meraklıları için devam ettirmek için 48 dakikalık bir video yaptı.

Bu yeni videoda, geleceğin bu bilim-kurgu hayal dünyasına daha derinlemesine dalıyoruz. “Geleceğin en tehlikeli mega şehri” olarak adlandırılan oyunun kahramanlarının bu teknolojik olarak gelişmiş çevre ile nasıl etkileşime girebildiklerini görüyoruz. Her karakter için her oyun stili farklı, bu yüzden onları kontrol eden oyuncuların en iyi yeteneklerini kullanarak düşmanları yenmenin en iyi yollarını bulmaları gerekir.

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunun konusu “benzersiz bir implanttan sonra ölümsüzlüğün anahtarı” olan sanal bir paralı asker haydutu olan V’nin etrafında dönüyor. Oyun, becerilerin kişiselleştirilmesi gibi eğlenceli özelliklerle dolu; silahlar ve vücut değişikliklerini seviyelendirme.

Daha fazla bilgi edinmek ve oyunu satın almak isteyenler için aşağıdaki videoyu izleyin, oyun 16 Nisan 2020’de yayınlanacak. Şimdi resmi Cyberpunk 2077 sitesinde ön sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?