Aktör Bob Odenkirk’in (Saul Goodman’ı canlandıran), uzun zamandır beklenen Breaking Bad filminin çekildiğini göstermesinden birkaç gün sonra, Netflix şimdi yeni çıkan bir tanıtım fragmanı ile projenin yayınlanma tarihini açıkladı. El Camino: A Breaking Bad Movie filmi “Hayranları Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile buluşturuyor. Esaretten dramatik kaçışının ardından Jesse, bir tür geleceği şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorunda olmalı. ”Film, Breaking Bad yaratıcısı ve vizyon sahibi Vince Gilligan’ın projeyi yazar ve yönetmen olarak yönetmesiyle devam ediyor.

Teaser içinde, Pinkman’ın dizi boyunca uzun süredir ortaklarından biri olan Skinny Pete, Pinkman’ın nerede olduğunu soran FBI ajanları tarafından sorgulandığı görülebilir. Arkadaşının Jack Welker’in beyaz üstünlüğündeki çetesinin yanında geçmişine aşina olan Pete, FBI’nın amacını sorgulayarak, arkadaşını neden başka bir “kafese” koymak için yardım edeceğini soruyor.

Filmin özeti, Bryan Cranston veya Walter White karakterini içermese de, oyuncunun film içindeki rolünü tekrar etmesi sürpriz olmazdı. Sonuçta, oyuncu, ikonik Heisenberg karakterini tekrar ziyaret etmeyi umduğunu paylaştı ve çeşitli söylentiler, projenin geri dönüşlerin yanı sıra daha fazla prequel motifleri içereceğini de iddia ediyor.

Aşağıda tanıtım filminin tamamını ve tarih duyurularını inceleyebilirsiniz. El Camino: A Breaking Bad Filmi, 11 Ekim’de Netflix’e geliyor.

Bir yanıt yazın
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Breaking Bad Monopoly ile “en tepeye” ulaşabilecek misiniz?

Ünlü dizinin uyumlu Monopoly versiyonu en tepeye ulaşmanızı sağlayacak.

Uno minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor: Minimalista

Minimalista ile oyun olgunlaşıyor.

2020 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu

Oscar Ödülleri’nde kazananların tam listesine bir göz atın.

LEGO’dan heyecanlandıran Super Mario paylaşımı

Nintendo’nun süper tesisatçısı mini figür mi olacak?