Instagram, fotoşop uygulanmış görüntüleri kontrol ederek sahte haberlerle savaşma planlarını duyurduktan kısa bir süre sonra, Facebook‘un sahip olduğu sosyal medya platformu, kullanıcıları için bu kez takip ettiğiniz kişilere odaklanan başka yeni bir özellik seti sunuyor.

Şimdi “Following” (Takip Ettikleriniz) listenize tıkladığınızda, uygulama sıralama için birkaç farklı kategori sunuyor. Hangi hesapların en çok yayın paylaştığını görmenin yanı sıra, hangilerinin en az etkileşimde bulunduğunuzu öğrenerek, feed’inizdeki içerik miktarını azaltmak istiyorsanız kimlerin saklanacağı veya takip edilmeyeceği konusunda daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Instagram ayrıca süre bazında düzenlemeye izin verecek, böylece hangi hesapları en uzun takip ettiğinizi ve en son hangilerini takip ettiğinizi kolayca anlayabilirsiniz.

“Instagram sizi gerçekten önem verdiğiniz insanlara ve önem verdiğiniz şeylere yakınlaştırmakla ilgilidir – ancak zaman içinde ilgi ve ilişkilerinizin gelişip değişebileceğini biliyoruz” deniyor. Uygulama, “Instagram’da takip ettiğiniz hesapları yönetmeyi ve böylece mevcut bağlantılarınızı ve ilgi alanlarınızı en iyi şekilde temsil etmelerini kolaylaştırmayı” umuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.