Apple, cihazlarının hayatlarını kurtardığı Apple Watch kullanıcılarının hikayelerini içeren hareketli bir videodan sonra giyilebilir teknoloji için en son güncellemeleri duyurdu. Apple Watch Series 5 saat, saatin yüzünü her zaman gösteren bir Always-On Retina ekrana sahip olacak. Teknolojideki güncellemeler pil ömrünü 18 saatte tutacak.

İlk defa, saatte yerleşik bir pusula ve uluslararası acil durum araması bulunacak. Apple Watch Series 5, yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum ve seramik ilaveleriyle en geniş kasa seçenekli ürün yelpazesine sahip olacak. Nike ve Hermès’in yeni modelleri de mevcut olacak.

Saatlerini gerçekten kişiselleştirmek isteyenler için, Apple Watch Studio, müşterilerin kasalarını seçmelerini ve 1000’den fazla kombinasyonla bantlarını görebilmelerini sağlayacak.

Apple’ın kalp çalışmasına 400.000 kişi katıldıktan sonra şirket işitme, kadın sağlığı, kalp ve hareket için yeni araştırmalar yapacak. Kayıt olmak isteyenler yeni Apple Research uygulamasına üye olabilirler.

Yeni Series 5’in GPS’li modelleri 399 dolardan ve hücresel özellikli olan modelleri 499 dolardan başlayacak. Bugün sipariş verebilir veya 20 Eylül’de mağazalara girmesi bekleyebilirsiniz.

Apple, 3. jenerasyon olan Series 3 modelinin fiyatını da 199 dolara çektiğini açıkladı.

orum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.