Apple, streaming abonelik servisi pazarında Netflix, Hulu ile rekabet etmeye hazır. Apple Arcade’ı yıllık Eylül Açılış Konuşmasında duyurduktan sonra, Apple, streaming platformları Apple TV+ servisine odaklandı.

İlk olarak, Hailee Steinfield’in başrolde yer aldığı Dickinson ve Jennifer Aniston ile Steve Carrell’in başrollerini paylaştığı Morning Show programlarını vurguladılar. Bununla birlikte, hayranlara daha fazla heyecan getirmek için, yaklaşan bir bilim kurgu gerilim filmi See için Jason Momoa ile birlikte ilk tanıtım fragmanını duyurdular. Film, bir virüsün insanoğlunu azalttıktan ve kalan popülasyonu körleştirmesinden sonra, 600 yıl sonra gerçekleşecek. Tüm insanlık görme duygusunu kaybettiğinde, insanlar uyum sağlamak ve hayatta kalmak için yeni yollar bulmak zorundadır.

Diğer önemli gösteriler arasında For All MankindSnoopy in SpaceHelpstersThe Elephant QueenOprah Winfrey Show ve daha fazlası sayılabilir.

Peki, Apple TV+ ne zaman geliyor? Eh, Apple nihayet hizmetin çıkış tarihini ve fiyatını paylaştı. Tim Cook, 1 Kasım’dan başlayarak, kullanıcılar “her ay eklenen” daha fazla şov ve film içeren orijinal içeriğe erişecek. Servis, tüm aile için ayda yalnızca 4,99 dolar olacak ve bugünden itibaren herhangi bir Apple cihazının satın alınmasıyla birlikte bir yıllık ücretsiz abonelikle gelecek. Türkiye fiyatının Apple Arcade gibi 7-10 lira arasında olmasını bekliyoruz.

orum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple yeni MacBook Air ve iPad Pro modellerini tanıttı

Hız, bellek ve kullanıcı deneyimine odaklanılmış.

Samsung Unpacked etkinliğinde neler tanıtıldı?

Özellikle Galaxy S20 Ultra modeli oyunu değiştireceğe benziyor.

HONOR en yeni teknoloji ürünlerini canlı yayınla duyurdu

HONOR View 30 Pro, HONOR Magic Book, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Magic Earbuds ortaya çıktı.

realme Buds Air kablosuz kulaklık Mart ayında geliyor

Kablosuz kulaklık sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri işe gelecek.